Jednání parlamentu

Jednání parlamentu dne 12.2.2014

Přišlo nám potvrzení o zaplacení školního roku naší adoptované žákyně Vaishnavi.
Dne 14.2. Se budou rozdávat Valentýnská přáníčka.
Připomínáme, že každá třída musí nasbírat nejméně 200kg papíru! Už nebude moc příležitostí. Chystají se už jen dva sběrové týdny do konce školního roku. 
Vtipné videa na téma OLYMPIÁDA:
  • 1) videa se můžou zasílat Honzovi Badičovi z 9.c. Pošlete mu to na jeho skype: Jan Badič
  • 2) a nebo můžete přinést flash s videem paní vychovatelce Kozlíkové, do školní družiny !!!                                              U videa je nutno napsat třídu!!!

Zapsala: Barbora Jirásková

Jednání parlamentu dne 22.1.2014

Třída, která natočí nejlepší vtipné video na téma OLYMPIÁDA – získá za odměnu 1 žolíka pro všechny žáky – pod podmínkou, že se zapojí všichni ze třídy

Valentýnský ples – pro nedostatek zájmu ze strany žáků se ruší – není to škoda???

Zapsal: V. Kuneš

Jednání parlamentu dne 15.1.2014

Sběrový týden bude od 27.1. do 30.1.2014 – POZOR ZMĚNA – papír možno odevzdávat už od 7,40 hodin

VALENTÝN – pošta začíná od 27.1.2014 – velikost přáníček není omezena – upozorňujeme, že soukromé zprávy musí být vloženy v obálce a nadepsány jménem – neoznačené zprávy budou otevřeny!!!

Na únor chystáme Valentýnský ples – už se můžete těšit a chystat společenské oblečení

Zapsal: V. Kuneš

Jednání parlamentu dne 4.12.2013

Dne 12.12.2013 – ve školním rozhlasu bude rozhovor s p. ředitelkou – nenechte si ujít !!!!!

Do 16.12.2013 probíhá sbírka pro nadaci Člověk v tísni – sbírají se použité, ale použitelné věci J

Škola obdržela pozdravný dopis od naší adoptované žákyně ze zahraničí – po překladu bude vystaven na nástěnce

Zapsal: Vašík Kuneš

RADNICE:

Když jsme tam přišli, tak nás přivítali. Byla tam Ivany Adamové mamka jako zástupkyně romské komunity, pak tam byla nějáká paní, která jakože řídí organizaci, pro ty národnostní menšiny, a dál tam byly dva zástupci vietnamské komunity. Potom nám postupně o sobě něco řekli a představili jejich práci. Jedna dívka se tam vyptávala na různé otázky. A nakonec jí vyvolali , aby řekla o soutěži, kde psala i svým dědovi o tom mluvila asi čtvrt hodiny. A další zasedání je 18.12. kde se budou řešit otázky na ,,Člověk v tísni'' a máme ve škole udělat sbírku použitých školních pomůcek, které se dají ještě použít.

Jednání parlamentu dne 13.11.2013

Bude vyhlášen sběrový týden v termínu 25.11.-29.11.2013 – nenosit kartónový papír

V pátek 15.11.2013 – od 14,30 do 16,00 hodin proběhne karneval ( na pití musí mít každý žák podepsané pití )

Mobilní telefony nosí žáci do školy výhradně na vlastní nebezpečí

3.12.2013 – naše škola vystoupí na náměstí v Chomutově s programem

Václav Kuneš

Jednání parlamentu dne 23.10.2013

Připravuje se hlasování ohledně prodeje energetických nápojů ve školním bufetu ( opravdu si žáci potřebují doplňovat energii chemií??? Podle toho, co vidím kolem sebe, mají energie až příliš – hlavně někteří )

Někteří naši kantoři budou podrobeni „výslechu“, aby je žáci lépe poznali i z jiné, než jen pracovní stránky. Ale žádný strach, otázky budou sice zvídavé, nikoli však dotěrné a netaktní.

Pro tento rok se ruší vánoční školní jarmark. Jsem zvědav, jak jinak třídy vydělají nějakou tu kačku do třídního fondu ….

Václav Kuneš 7.A

Jednání parlamentu dne 22.10.2013

Podpis smlouvy mezi žákovským parlamentem a vedením školy

„ To Vám bylo slávy, pan starosta gratuloval, bučely krávy“

Kytky, ubrus, pero, sváteční oblečení – konečně jsme to podepsali! Proběhlo to v klidu a sváteční atmosféře i když tréma trošku byla. Abychom na ní nezapomněli, smlouva je vyvěšena ve všech třídách. A co je psáno, to je dáno …

Václav Kuneš 7.A

Jednání parlamentu dne 11.9.2013

Co jsme projednávali? První přišla na řadu smlouva mezi námi a školou. Já na ta „lejstra“ moc nejsem, stačí porušit jeden jediný bod a je průšvih. Pak jsme projednávali sběrový týden – nesbírají se brambory, ale papír a víčka. Papíru by bylo nutné nasbírat za rok alespoň 200 kg v každé třídě, abychom mohli koncem školního roku zase uspořádat slavnost v KASSu. Snad to dáme !!!

A také potřebujeme nějaké realistické nápady, co by se dalo podnikat … Václav Kuneš

Jednání parlamentu dne 25.9.2013

  • bude organizována sbírka psacích per značky Centropen Tornádo – výtěžek půjde na dobročinné účely-možná něco vyhrajeme
  • náklady na nákup toaletního papíru činí ročně neuvěřitelných 55.000,–Kč – je nutné šetřit ( jinak se budeme muset utírat lopuchovým listem a ti zlobiví smrkovou větvičkou !!! ) – zároveň je nutné šetřit a neničit veškeré vybavení školy – nic nedostane škola zadarmo
  • právě probíhá sběrový týden, i po jeho skončení nepolevovat ve shánění sběru a papír nevyhazovat – pokračujeme i příští týden, tak ať si neutrhneme ostudu

Vašík Kuneš